Sesja coachingowa

Zanim umówimy sesję poprosimy Cię o wypełnienie „Kwestionariusza Wstępnego”.

Wypełnienie kwestionariusza nie jest obowiązkowe, ale pozwoli nam lepiej zrozumieć Twoją obecną sytuację problemową i podjąć decyzję, czy możemy razem współpracować. Kwestionariusz umożliwi nam również oszacowanie czasu, którego będziesz prawdopodobnie potrzebował aby osiągnąć rezultat, który Cię interesuje.

Wypełniony kwestionariusz wyślij nam proszę na adres: biuro.brandyourself@gmail.com

Cennik:

  • sesja coachingowa (50 min.) 200 zł.
  • kolejne sesje – 180 zł.

Aby umówić się na sesję, skontaktuj się z nami i określ jakie masz możliwości czasowe i czy sesja ma się odbyć stacjonarnie w naszym biurze (Siemianowice Śląskie), telefonicznie czy online. Zaproponujemy Ci wówczas termin sesji.

Aby zarezerwować termin, dokonaj wpłaty na:
Brand Yourself Beata Grabowska
ul. św. Barbary 9,
41-100 Siemianowice Śląskie
ING Bank Śląski S.A
PLN PL63105012141000009737285677

W tytule wpisujemy swoje imię i nazwisko, datę i godz. sesji

Pamiętaj proszę, że po umówieniu terminu sesji, jest ona traktowana jako zamówiona usługa. Ponieważ musimy zarezerwować czas na Twoją sesję w ustalonym terminie, jeśli odwołujesz sesję na mniej niż 48 godz. przed ustalonym terminem, zostaniesz obciążony pełną kwotą za sesję.

O czym warto pamiętać przed sesją coachingową?

  • Dobrze wybierz termin sesji coachingowej, by nic nie rozpraszało Twojej uwagi.
  • Bądź na czas, by jak najlepiej go wykorzystać. Jeśli się spóźnisz sesja będzie skrócona o tyle ile się spóźniłeś, przy zachowaniu całej opłaty za spotkanie.
  • Jeśli nie możesz skorzystać z wizyty w umówionym terminie poinformuj o tym najpóźniej 48 godz. wcześniej, ustalimy wówczas inny termin.