Kwestionariusz

Rozumiemy, że nie wszystkie pytania muszą pasować do Twojej obecnej sytuacji, niemniej jednak prosimy o wypełnienie kwestionariusza tak szczegółowo jak to tylko możliwe. Im więcej otrzymamy informacji, tym bardziej będziemy w stanie odnieść się do Twoich potrzeb. Pamiętaj wypełnienie kwestionariusza nie jest w żaden sposób zobowiązujące dla Ciebie, a jedynie pozwala nam lepiej zrozumieć Twoją sytuację.

  1. Z jakim problemem lub jakim celem chcesz pracować?
  2. Po czym poznasz, że coaching się powiódł?
  3. Co do tej pory zrobiłeś, żeby osiągnąć cel / uwolnić się od problemu?
  4. Co sprawia, że problem staje się gorszy? Co sprawia, że staje się lżejszy?
  5. Jeśli przyjmujesz jakieś środki psychoaktywne/ leki, które mogłyby wpływać na naszą pracę, prosiłbym o informacje na ten temat.

Informacja ta jest całkowicie poufna i dotyczy wyłącznie kwestii dostosowania sesji do ew. efektów substancji przyjmowanych przez klientów, z którymi pracuję, np. w przypadku środków wywołujących obniżoną koncentrację.

6. Co Cię wprowadza w dobre samopoczucie?
7. Co Cię denerwuje?
8. W jakich sytuacjach nie potrafisz się z siebie śmiać?
9. Co mogłabym Ci powiedzieć, aby wyrwać Cię z rutyny i pobudzić do działania?
10. Gdybyś ufał wystarczająco swojemu coachowi, aby powiedzieć mu jak najbardziej efektywnie „dotrzeć” do Ciebie, jaką dałbyś mu radę?
11. Co jeszcze chciałbyś, abym jako Twój coach wiedział o Tobie?
12. Skąd wiesz o moich usługach?
13. Jaki jest kontaktowy nr telefonu do Ciebie?

Ta informacja będzie wykorzystana tylko w przypadku potrzeby pilnego kontaktu, np. w związku z nieoczekiwaną zmianą miejsca sesji.